Вход | Регистрация

Саудівська принцеса попросила притулку у Великобританії

08 июля 2012, 22:50
Володимир
журналист
Саудівська принцеса попросила притулку у Великобританії

Саудівська принцеса Сара бинт Талал бін Абдель-Азіз (Sara bint Talal bin Abdulaziz) попросила політичного притулку у Великобританії.

Про це в суботу, 7 липня, пише The Daily Telegraph. На думку 38-річної принцеси, яка проживає у Великобританії, на батьківщині її життя може наразитися на небезпеку. Сара бинт Талал бін Абдель-Азіз не приховує, що просить притулку через напружені відносини всередині королівської родини. Принцеса заявляє, що вона піддавалася образам з боку саудівських властей, а її рахунки були заморожені.

Сара бинт Талал бін Абдель-Азіз живе у Великобританії з 2007 року - з тих пір як посварилася зі своїм батьком принцом Талалая бін Абдель-Азізом. Причин сварки не називається. Імовірно, принцеса Сара викликала невдоволення свого батька тим, що підтримувала його суперника, наслідного принца Найєфа бін Абдель-Азіза аль-Сауда.

В кінці червня 2012 року він помер, і принцеса залишилася без впливового покровителя.Крім того, принцеса в даний час судиться зі своїм старшим братом за спадщину покійної матері, що становить 325 000 000 фунтів стерлінгів.

Саудівська влада просить її повернутися і відстоювати свої права на батьківщині замість того, щоб висловлювати невдоволення за кордоном. Принцеса заявляє, що представники саудівських властей вже підготували план по її викрадення. Принцеса і її адвокати сповістили міністерство закордонних справ Великобританії про намір просити притулку в п'ятницю, 6 липня. Тепер співробітникам міністерства належить перевірити, чи відповідають дійсності заяви принцеси Сари. Сарі бинт Талал бін Абдель-Азіз може загрожувати депортація, коли закінчиться термін її британської візи. Два роки тому закінчився термін її саудівського паспорта, а посольство Саудівської Аравії відмовилося видати їй новий. В даний час саудівська принцеса та її четверо дітей займають кілька кімнат в п'ятизірковому готелі в Лондоні. Джерело доходу Сари бинт Талал бін Абдель-Азіз невідомий.


По материалам: news.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net