Вход | Регистрация

ОБСЄ прийняла "резолюцію Магнітського"

08 июля 2012, 23:16
Володимир
журналист
ОБСЄ прийняла "резолюцію Магнітського"

ОБСЄ прийняла "резолюцію Магнітського"
Парламентська асамблея ОБСЄ на засіданні в Монако в неділю, 8 липня, прийняла так звану "резолюцію Магнітського". Про це повідомляє РИА Новости.

Документ під назвою "Законність в Росії: справа Сергія Магнітського" закликає владу країн-членів організації встановлювати візові санкції та заморожувати активи осіб, відповідальних за смерть Магнітського та інші грубі порушення прав людини в Росії. У резолюції також висловлюється схвалення рішень США, Великобританії та Нідерландів про відмову у візах приблизно 60 російським чиновникам, які, як вважається, причетні до загибелі Магнітського.

У тексті документа також міститься заклик до російської влади співпрацювати з іншими державами в розслідуванні загибелі юриста і опублікувати відкритий доповідь про результати. За ухвалення резолюції проголосували, зокрема, представники Грузії, Латвії, Франції, Норвегії, Нідерландів, Канади і США.

Росія виступила проти резолюції. Представник РФ назвав документ "поспішним і грішать необ'єктивними даними", а також заявив, що автори документа "взяли на себе повноваження судді" і закликав переписати текст резолюції.

Юрист фонду Hermitage Capital Сергій Магнітський був заарештований в 2008 році, через кілька місяців після його заяв про багатомільярдні розкрадання з російського бюджету. У листопаді 2009 року Магнітський помер у слідчому ізоляторі. До цього юрист неодноразово скаржився на ненадання медичної допомоги і погані умови утримання.

У Конгресі США в даний час розглядається так званий "закон Магнітського" - акт, який передбачає введення санкцій для причетних до порушень прав людини чиновників з РФ. Законопроект уже схвалений профільними комітетами Сенату і Палати представників американського Конгресу....


По материалам: news.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net