Вход | Регистрация

На чорноморському узбережжі Краснодарського краю оголошено загрозу смерчів.

08 июля 2012, 23:24
Володимир
журналист
На чорноморському узбережжі Краснодарського краю оголошено загрозу смерчів.
На чорноморському узбережжі Краснодарського краю оголошено загрозу смерчів. Як повідомляє ДУ МНС по регіону, побоюватися варто жителям і гостям курортів Сочі - на ділянці від селища Магри до Веселого.

- У зв'язку з цим можливе виникнення НС, пов'язаних з пошкодженням морських судів, що знаходяться в морі, загибеллю маломореходних судів і можливою загибеллю людей, що знаходяться на них, - йдеться в повідомленні відомства.

Крім цього, в середу місцями в краї, за винятком Чорноморського узбережжя, очікуються сильні грозові дощі, зливи, в окремих пунктах з градом і шквалистим посиленням вітру до 20-22 м / с.

У зв'язку зі збереженням нестійкої погоди в період з 4 по 9 липня 2012р, на річках і малих водотоках Чорноморського узбережжя Краснодарського краю будуть спостерігатися підйоми рівнів води.

- Прогнозується ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних з підтопленням понижених ділянок місцевості, населених пунктів, розмивом внутріпоселкових доріг, опор ЛЕП; утрудненням в роботі всіх видів транспорту; пошкодженням ліній електропередач та зв'язку, - зазначають рятувальники.

НС та події можуть виникнути через сходження селів.

По материалам: news.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net