Вход | Регистрация

На північнокорейському ТБ показували Міккі Мауса і Вінні-Пуха

08 июля 2012, 23:42
Володимир
журналист
На північнокорейському ТБ показували Міккі Мауса і Вінні-Пуха
На північнокорейському ТБ показували Міккі Мауса і Вінні-Пуха
На державному каналі Північної Кореї показали діснеївських персонажів Вінні-Пуха і Міккі Мауса, повідомляє Associated Press. Виступ артистів, переодягнутих героями Діснея, стало частиною показаного по ТБ концерту для північнокорейського лідера Кім Чен Уна.

На відео також були відображені і другі персонажі Діснея. Всі вони танцювали, ну а фоном  їх виступу служили кадри із популярних мультфільмів, таких як з "Білосніжка", "Дамбо" та "Красуня і Чудовисько".

Виступ було показано в п'ятницю, 6 липня. Його поставила група Moranbong, яку створив сам Кім Чен Ин, зазначає Korean Central News Agency.

Міккі Маус,Вінні-Пух,  і інші герої мультфільмів Діснея добре знайомі північнокорейським дітям, так як у КНДР із Китаю імпортується шкільне приладдя з зображеннями діснеївських героїв,ну а деякі  із мультфільмів Діснея доступні і для перегляду у КНДР.

Незважаючи на популярність серед північнокорейських дітей, діснеївські персонажі вперше стали частиною концерту для "великого спадкоємця", відзначає Associated Press. Трансляція зображень персонажів Діснея по ТБ також залишається вкрай рідкісним явищем.

Кім Чен Ин прийшов до влади після смерті свого батька Кім Чен Іра в грудні 2011 року. Згідно з повідомленням Korean Central News Agency, новий північнокорейський лідер заявив про прийдешні "грандіозних" зміни в галузі літератури і мистецтва КНДР. Включення популярних західних персонажів у концертну програму для лідера КНДР на Заході розглядають як ознаку лібералізації північнокорейського суспільства.

По материалам: news.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net