Вход | Регистрация

Бельгійській метеослужбі пригрозили позовом за дощовий прогноз

09 июля 2012, 23:28
Володимир
журналист
Бельгійській метеослужбі пригрозили позовом за дощовий прогноз

Кілька бельгійських підприємств, зайнятих у сфері туризму, оголосили про плани подати позов проти місцевої метеорологічної служби, яка передрекла дощове літо, пише The Daily Telegraph.

За словами власників курортних готелів та ресторанів, слова метеорологів про дощі на все літо привели до масової скасування замовлень. Багато туристів віддай перевагу провести свою відпустку в місцях, де дощів ніхто не обіцяв.

Бізнесмени назвали свої втрати "катастрофічними" і збираються звинуватити компанію Meteo Belgique в дезінформації. Власники готелів та ресторанів звертають увагу на те, що метеорологи самі визнають відносну цінність довгострокових прогнозів, збуваються лише в 50 відсотках випадків.За словами мера курортного міста Кнокке-Хейст Леопольда Ліппенс, "довгострокові прогнози робляться без належного наукового обгрунтування". "Ми всі знаємо, що Бельгія - це не Каліфорнія, і в нас буває хороша погода. Ми подамо в суд за дезінформацію, яка призвела до збитків", - заявив мер.При цьому він зазначив, що організатори музичного фестивалю в Лугано (Швейцарія), опинившись у схожій ситуації, подали позов проти місцевих метеорологів і виграли процес. "Ми впевнені, що доб'ємося того ж результату", - додав Ліппенс.Представник компанії Meteo Belgique Хав'єр Лізин, в свою чергу, заявив, що довгострокові прогнози збуваються "досить часто", тому їх можна публікувати. "Ми розробляємо сезонні тренди на основі об'єктивних факторів. Вони, звичайно, не так точні, як, скажімо, прогноз на три дня, проте наші клієнти постійно просять складати і такі прогнози", - пояснив позицію своєї компанії метеоролог.


По материалам: news.bayura.net
Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net