Вход | Регистрация

За напад на гуртожиток у Москві затримали 36 осіб

19 января 2013, 22:48
Володимир
журналист

Співробітники поліції затримали 36 осіб за підозрою в нападі на охоронців гуртожитку в центрі Москви. Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на прес-службу столичного главку МВС.


Як повідомляється, ввечері 19 січня на територію відселеного гуртожитку у Великому Саввінской провулку проникли невідомі. Вони побили охоронців і захопили кілька приміщень в будівлі, після чого були затримані прибулими на місце поліцейськими.В даний час, як відзначили в прес-службі, поліція встановлює особи затриманих, а також причетність кожного з них до інциденту.Тим часом, як повідомляє інтернет-видання "Газета.ру", захоплення приміщень у гуртожитку було здійснений співробітниками приватного охоронного підприємства, а затримані були волонтери, які допомагали і проживають у гуртожитку і перешкоджали співробітникам Чопа.Як розповів виданню координатор волонтерів, гуртожиток фабрики "Московський шовк" було приватизовано компанією ще в 90-х роках, і більшість прописаних у ньому мешканців були виселені. До теперішнього моменту, однак, в будівлі залишилися кілька сімей, які вступили в судові тяжби з мають намір їх виселити власником.За фактом нападу на гуртожиток було порушено кримінальну справу за статтею 213 КК РФ ("хуліганство").


Новини бувають різні... Бувають новини вчорашні, а бувають сьогоднішні. У нас на сайті новин багато свіжих новин світу. Читайте та будьте в курсі.


По материалам: news.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net