Російський біатлоніст виграв гонку переслідування в Італії

19 января 2013, 23:00
Володимир
журналист

Росіянин Антон Шипулін став переможцем гонки переслідування на етапі Кубка світу з біатлону, що відбулася 19 січня в італійській Антхольц-Антерсельві.

Як повідомляється, Шипулін зумів подолати дистанцію в 12,5 кілометра за 31 хвилину 24,2 секунди, двічі промахнувшись на вогневих рубежах. Другим на дистанції став Яків Фак зі Словенії, що фінішував на 22,6 секунди пізніше росіянина. Третє місце дісталося австрійцю Даніель Мезотіч (+25,8 секунди).

Результати інших представників російської збірної такі: Євген Гаранич - 6-е місце (+41,4 секунди), Андрій Маковєєв - 10-е місце (+51,4 секунди), Євген Устюгов - 18-е місце (+1 хвилина 29, 6 секунди), Дмитро Малишко - 25-е місце (+1 хвилина 52,1 секунди).

У відбулася трохи раніше жіночій гонці переслідування на дистанції в 10 кілометрів росіянки не змогли зайняти призових місць. Ольга Вілухіна стала четвертою, Ольга Зайцева - 15-й, Анастасія Загоруйко - 38-й, а Катерина Юрлова - 48-й. Перше місце в гонці дісталося норвежці Турі Бергер - її результат 31 хвилина 21,8 секунди і два промахи. Другою стала українка Олена Підгрушна, а замикає трійку лідерів Кайса Мякяряйнен з Фінляндії.

Футбольный трансферы в России и мире.Трансферы футбола волнуют болельщиков часто не меньше чем результаты матчей. Особенно это заметно в периоды межсезонья — время, когда команды не играют официальных игр, а как раз укрепляют свои составы.

Останні новини політики, шоу-бізнесу, економіки та світового суспільства на одному сайті. Читайте і будьте в курсі. Завжди ваш, портал bayura;)net

По материалам: news.bayura.net/