Вход | Регистрация

Алжирський спецназ знищив залишки бойовиків в Ін-Аменас

19 января 2013, 23:29
Володимир
журналист

Алжирські сили безпеки провели заключну операцію на газовому об'єкті Ін-Аменас, де ісламісти утримували в заручниках іноземців. Як повідомляє Agence France-Presse з посиланням на інформоване джерело, в ході штурму були знищені одинадцять бойовиків, також загинули всі семеро заручників. Імовірно, іноземців стратили в якості акту відплати.


Інформацію про загибель сімох заручників підтверджують алжирські ЗМІ, повідомлення яких наводить агентство РІА Новини. Втім, в цьому повідомленні мова йде не про одинадцять, а про дванадцять убитих бойовиків. Альтернативні відомості про результат операції повідомило джерело агентства Reuters, що знаходиться недалеко від місця подій: за його версією, спецназу все ж вдалося звільнити іноземних заручників, причому в кількості шістнадцяти осіб. Серед них нібито були двоє американців, стільки ж німців і португалець.Reuters передає само, що після завершення операції військові виявили на об'єкті п'ятнадцять обгорілих тіл, що поки не ідентифіковані. Крім того, за інформацією цього агентства, бойовики замінували родовище, і військові приступили до знешкодження вибухових пристроїв.

Останні новини політики, шоу-бізнесу, економіки та світового суспільства на одному сайті. Читайте і будьте в курсі. Завжди ваш, портал bayura;)net


По материалам: news.bayura.net/
Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net