Вход | Регистрация

Цікаві факти про воду.

09 сентября 2016, 14:20
Володимир
журналист

Цікаві факти про воду


 У цій публікації ми постараємося представити найцікавішу і цікаву інформацію про воду. Факти про воду, наукові факти, цікаві факти про воду в природі, властивості води і т.д. Фізичні властивості води

Вода (оксид водню) - бінарне неорганічне з'єднання з хімічною формулою Н2О. Молекула води складається з двох атомів водню і одного атома кисню, які з'єднані між собою ковалентним зв'язком. При звичайних умовах, вода - це рідина, яка не має кольору (при невеликих обсягах) і запаху. У твердому стані вода називається льодом. У газоподібному - водяною парою.Світові запаси прісної води

Світові запаси прісної води не такі великі, як здаються. На частку прісної води припадає лише 3% від загального обсягу всієї доступної води на нашій планеті. І тільки 1% прісної води знаходиться в поверхневих джерелах (озерах, річках та інших водоймах). Основний запас прісної води - це вода, яка перебуває під землею і в льодовиках, і видобуток її істотно ускладнена. Природні льоди містять більше 24 млн.куб.км прісної води - це обсяг стоку всіх річок Землі за 500 років.
даліКислотне озеро Сицилії і Камчатки

На нашій планеті є унікальні за своїм хімічним складом озера. Концентрація сірчаної кислоти в цих озерах перевищує всі мислимі межі. Ці водойми прекрасні і небезпечні одночасно. У них немає ні єдиного живого організму, а навколо немає рослинності. Озеро на Сицилії вважається найнебезпечнішим. Навколо цього озера не вщухають всякого роду легенди. Одним з найбільш високогірних кислотних озер вважається озеро в кратері вулкана Семячик на Камчатці.
Дві течії, які ніколи не з'єднаються.

На нашій планеті є дивовижне явище, пов'язане з морськими і океанічними течіями. На кордоні Північного і Балтійського моря можна спостерігати незвичайний візуальний ефект. Складається враження, що два цих моря розділені невидимим бар'єром. Насправді такий ефект можливий з огляду на те, що одне з цих морів прісне, а інше солоне.


По материалам: newsmax.net.ua/cikavo/
Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net