Вход | Регистрация

«Гра престолів» 7 сезон: Дата виходу, цікаві факти

22 сентября 2016, 23:11
Володимир
журналист

гра престолів


 Новий сезон культового серіалу «Гра престолів» вийде на екрани, імовірно, через рік - шанувальники історії вже звикли до довгих очікуванням в міжсезоння і не втрачають інтересу до сюжету.Сьомий сезон публіка буде чекати з особливим нетерпінням, адже історія добігає свого кінця і кожна серія наповнена просто неймовірними подіями, розв'язкою інтриг і яскравими відкриваючимися фактами. Наприклад, в остаточній, 10 серії, 6 сезону глядачі нарешті дізналися, що Джон Сноу має кровне право на Залізний трон, так як в його жилах тече кров Таргаріенов, пишуть у виданні spokki.net. Багато хто говорить про те, що у Джона прав на владу навіть більше ніж у Матері Драконів Дейенеріс, адже він є представником роду чоловічої статі.


матір драконів

Також шанувальники чекають возз'єднання Таргаріенов - знаючи сімейну традицію кровозмішення, глядачі впевнені, що Джон в кінцевому підсумку стане для Дейнеріс не просто тим, хто знайде родичем, а вірним і люблячим чоловіком, в парі з якою дівчина зможе мудро і справедливо правити Сімома королівствами.


Зйомки нового сезону поки не розпочато. Багато шанувальників історії бояться, що робота зупиниться через останні політичні події в світі. Як відомо, Британія вийшла зі складу ЄС, а тому оренда для зйомок старовинних замків тепер може значно зрости ціна. Творці ж заспокоюють тим, що на серіал ніякі економічні і політичні події не мають впливу - проект створений для глядача і буде закінчено в будь-якому випадку.


За останніми даними, акторам серіалу підвищили заробітну плату. Рейтинги проекту виросли в рази завдяки шостому сезону і історією зацікавилися навіть ті, хто раніше був до неї байдужий. Тепер артисти за кожен епізод отримуватимуть півмільйона доларів. Контракт з творцями підписали поки не все - з деякими зірками серіалу тимчасово ведуться переговори. Також стало відомо, що канал оголосив кастинг на ролі нових персонажів, які з'являться в сьомому і восьмому сезонах фільму. З чуток, відбір акторів ведеться на роль 16-річної дівчини з півночі, яка зіграє в розвитку сюжету не останню роль і 10-річного хлопчика «холодного», який також займе почесне місце серед популярних персонажів.


По материалам: spokki.net/
Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net