Вход | Регистрация

10 невідомих фактів про Титанік

07 октября 2016, 11:11
Володимир
журналист

титанік


Якщо запитати людей про найвідоміший, розкручений фільм - я впевнений, що більшість скажуть, що це Титанік. Звичайно, в цьому фільмі є все - це і романтика, і драма і катастрофа, в ньому переплелося багато емоцій, які дозволяють цього фільму залишатися на плаву вже багато років. Всім відомо, що фільм Титанік заснований на реальних подіях і є найпопулярнішою корабельної трагедією в історії. Звичайно його крах стало потрясінням для того світу, адже тоді Титанік був найбільшим кораблем в світі, але з того часу спливло багато води.

 


На тлі сучасних круїзних лайнерів Титанік є просто маленькою човником, та й корабельної аварії вже були в історії більше й сильніше, просто Голлівуд їх не розкручував. Як би там не було з ім'ям Титанік досі пов'язано чимало міфів, факто і суперечок. Як відомо історія живе, поки про неї пам'ятають, а про Титаніку пам'ятатимуть ще дуже довго. Ось я недавно натрапив на цікаву статтю про 10 невідомих фактів про Титанік. У цій статті факти, в яких описується, як насправді переплітається фільм і реальні події, що є вимислом, а що було насправді.

 

Взагалі сайт є дуже цікавим і інформативним. На його сторінках кожен може знайти для себе, що - цікаве. Тут політичні новини, переплітаються з цікавими фактами про багато речей. Рекомендую до прочитання!


Оцените пожалуйста статью
http://news.bayura.net/news/aj_news/381
Последние новости
Добавить комментарий
Авторизируйтесь чтобы добавить комментарий.
0 комментариев
Комментарии отсутствуют
Яндекс.Метрика 2018 bayura.net